ربات روبیکا

ربات روبیکا

ربات

ربات ها در شبکه های اجتماعی یک قابلیت بسیار خوب و کاربردی است که به واسطه آن امکان برقراری ارتباط از خارج اپلیکیشن با کاربران داخل آن اپلیکیشن فراهم میشود. ربات ها میتوانند دستیار ها و واسطه هایی باشند که سرویس دهی با کیفیت بهتری به استفاده کنندگان نرم افزار انجام شود. مدیران وب سایتها و فروشگاه های اینترنتی میتوانند به کمک رباتها وب سایت خود را به شبکه های اجتماعی خود نظیر گروه ها و کانالها متصل کنند. اکنون یکی از استانداردهای ابزارهای ارتباطی مانند پیام رسانها داشتن قابلیت و بخش ربات ها می باشد.

روبیکا

روبیکا یکی از سوپر اپلیکیشنهای ایرانی که به تازگی وارد بازار و سبد مصرف نرم افزاری کاربران ایرانی شده است و توانسته در مدت کوتاهی نظر مصرف کنندگان خود را تاحد مناسبی جلب کند.یکی از بخشهایی که تیم فنی روبیکا در حال آماده سازی و تکمیل آن است , بخش ربات ها در روبیکاست. ربات در روبیکا مانند سایر اپلیکیشنها قابلیتهای تعامل با کاربر , تعامل و ایجاد دسترسی وب سایتها و فروشگاه ها با کاربران روبیکا را فراهم خواهد کرد.

ساخت ربات در روبیکا

ساخت روبات در روبیکا مانند ایجاد کانال نیست و نیاز تا راهنمای ساخت روبات به آدرس https://developer.rubika.ir مطالعه شود.با مطالعه این راهنما میتوانید مراحل ساخت روبات در روبیکا را گام به گام انجام دهید و از این قابلیت کاربردی حداکثر استفاده را داشته باشید.

راه اندازی کسب و کار در روبیکا

اکنون که نرم افزارهای موبایلی خارجی این اطمینان و پایداری در سرویس دهی را نداشته و نمیتوان به مدت طولانی بروی آنها حساب کرد , ولی با ارائه شدن اپلیکیشنهای خوب ایرانی اکنون میتوانیم کسب و کارهای خودمان را برروی نرم افزارهای بومی و ایرانی منتقل کنیم و برنامه های ارتباطی خودمان با مشتریانمان را در این نرم افزارها پیاده سازی کنیم.

اگر صاحب کسب و کاری هستید میتوانید از روبیکا به عنوان یک ابزار ارتباطی با کاربران روبیکا استفاده کنید ...
قابلیتهای روبیکا :
- کانال اختصاصی با آدرس کلیک کردنی دسترسی به کانال از همه جا
- گروه های چند نفره
- ساخت ربات شخصی در روبیکا و اتصال آن به وب سایت و فروشگاه اینترنتی

برای تبلیغ در روبیکا میتوانید از طریق بخش پشتیبانی با آنتل تماس بگیرید تا بخشها و قابلیتهای تبلیغاتی این اپلیکیشن که میلیونها کاربر از آن استفاده میکنند برایتان ارسال شود.

شما هم به آنتل بپیوندید ...