کسب درآمد از فروش فایل

کسب درآمد از فروش فایل

اطلاعات

در عصری هستیم که انواع داده ها در اطراف ما در حال تولید و انتشار است و سیر تولیدی آن بسیار افزایشی است. در بین این حجم انبوه از داده ها , فقط یکسری از آنها مورد نیاز ما هستند که به اطلاعات تسویه شده معروف هستند. اطلاعات از بررسی و دسته بندی داده های خام و از طریق رسانه ها به دستمان میرسند, و ما بر اساس میزان سواد رسانه ایمان , چگونگی وضعیت مواجهه خود را با این حجم از داده و اطلاعات مدیریت می کنیم.

اطلاعاتی که ارزشمند باشد

اطلاعات اگر به دنبال مخاطب میگردد باید مفید و ارزشمند باشد. اطلاعاتی مورد توجه مخاطب قرار میگیرد که بتواند نیازی از او رفع کند. پس اگر ما بخواهیم به فروش محتوا و اطلاعات بپردازیم طبعا باید محتوایی تولید کنیم که به درد مخاطب میخورد.

تولید محتوا

تولید محتوا (Copy Writing & Freelance writing) یکی از مشاغل نوظهور است که معمولا از ارتباط و اتصال بین ... نیاز , رسانه , فضای ذهنی به وجود آمده و با رشد فضای مجازی و ابزارهای رسانه ای این حوزه در حال گستردگی و تنوع پذیری بالایی است. محتوا زمانی میتواند موثر و کارآمد باشد که بتواند در مخاطب اثر مثبت و موفقی داشته باشد ... اکنون تولید محتوا در حوزه های دیگری مانند تبلیغات و سرگرمی نیز حضور پیدا کرده است و هر کجا که رسانه باشد تولید محتوا و ایده پردازی یکی از ارکان اصلی ان است.

کپی رایت و حق تالیف

حق تالیف و نشر در اطلاعات و محتوا یکی از چالشهایی است که در این عصر وجود دارد ... برای حفظ حقوق مالک و تولید کننده محتوا قوانینی وضع شده ولی بیشتر محوریت اخلاقی کاربران و مصرف کنندگان رسانه است که به حفظ حقوق مولف و ناشر می پردازد.

اگر شما نیز در زمینه خاصی تخصص دارید , مانند [ برنامه نویسی , انیمیشن , گرافیک و ... ] و یا دارای اطلاعات و تجربیات ارزشمندی هستید , میتوانید با تولید یک اطلاعات مناسب پیرامون حوزه مورد تخصص خود و انتشار و در اختیار قراردادن این اطلاعات به متقاضیان ,  از دانش و اطلاعات خود کسب درآمد داشته باشید.

برای شروع ابتدا یک پنل کاربر در آنتل از قسمت عضویت ایجاد کرده و از بخش فروش محتوا در پنل کاربریتان اطلاعات خود را آپلود و بارگذاری نمایید.

آنتل سعی بر انتشار و معرفی محتوای ارزشمند و باکیفیت دارد ... لطفا از کپی کردن و انتشار محتوای دیگران خودداری فرمایید. 
مسوولیت انتشار و نقض حق تالیف و نشر محتوایی که ثبت میکنید با شما خواهد بود.
شما هم به آنتل بپیوندید ...