کسب درآمد از پاپ آپ

کسب درآمد از پاپ آپ

پاپ آپ

یکی از روشهای مرسوم تبلیغات مجازی در رسانه های مختلف اینترنتی , تبلیغات پاپ آپ است. پاپ آپ صفحاتی هستند که به معرفی یک محصول یا خدمتی در صفحات دیگر می پردازند. برخی از پاپ آپ ها با انتخاب و اختیار کاربران باز می شوند و برخی دیگر بدون اجازه آنها.
شاید بتوان گفت ارزان ترین تبلیغات مجازی , تبلیغات پاپ آپ می باشد. بسته به نوع کمپین طراحی شده یکی از روشهای تبلیغاتی که در آنها گنجانده می شود , تبلیغات پاپ آپ است.
اگر کسب و کار تازه تاسیسی دارید و یا هزینه تبلیغات زیادی نمی توانید داشته باشید ... تبلیغات پاپ آپ می تواند گزینه مناسبی باشد.
هر روش تبلیغاتی محاسن و معایبی دارد ... تبلیغات پاپ آپ به دلیل اینکه اساس و مکانیزم آن صفحات بازشونده می باشد در برخی از کاربران ایجاد نارضایتی میکند.
آنتل به سادگی این نارضایتی ها را کنار زده است و با نوآوری ها و یا اقدامات مهندسی شده به همت تیم آنتل , در تبلیغات مجازی حداقل نارضایتی و آزردگی کاربران مدنظر گرفته شده است.

تبلیغات پاپ آپ

در تبلیغات پاپ آپ برای صاحبین کسب و کار و سفارش دهندگان ... کافیست پنل اختصاصی خود را در آنتل ایجاد فرمایید و از طریف بخش تبلیغات , لینک و صفحه مورد نظر خود را ثبت کنید.

کسب درآمد از تبلیغات پاپ آپ

برای کسب در آمد از پاپ آپ یکی از شرایط زیر لازم است :
1) داشتن کانال اجتماعی
2) داشتن گروه اجتماعی
3) داشتن صفحه یا پیج
4) داشتن وب سایت و یا وبلاگ

اگر امکان انتشار و نمایش پاپ آپ را دارید , همین الان از بخش عضویت یک پنل اختصاصی برای خود ایجاد کنید و کسب درآمد خودتان را از روشهای مختلفی که در آنتل در اختیار شما قرار گرفته شروع کنید. کسب درآمد از پاپ آپ بسیار آسان بوده و به سادگی می توانید با ثبت صفحه اجتماعی خود و تبدیل لینکهای عمومی و عادی خود به لینکهای درآمدی شخصی خودتان , کسب درآمد خود را آغاز نمایید.

لینکهای خودتان را آنتلی کنید ...
به خانواده آنتل بپیوندید ...شما هم به آنتل بپیوندید ...