کسب درآمد از لینک کوتاه

کسب درآمد از لینک کوتاه

لینک کوتاه

لینکها یا پیوندها یک اتصال بین صفحات مجازی هستند که امکان دسترسی به صفحه دیگر را فراهم میکنند. لینک به کاربر اجازه جا به جا شدن بین صفحات اینترنتی و صفحات مجازی را میدهد و بدون نیاز به نوشتن و تایپ آدرس میتوان از امکانات و بخشهای صفحات مجازی استفاده کرد.
آدرس لینکها ممکن است بسیار طولانی شوند و برای رفع این مشکل سرویسهایی نظیر آنتل ابزاری به نام کوتاه کننده لینک را در اختیار کاربران قرار داده اند. کوتاه کردن لینک سبب کم شدن تعداد کاراکترهای آن و هم چنین سهولت در به ذهن ماندن آن شده است. برای قرار دادن لینک در پیامها و پیامکها دیگر دچار محدودیت کاراکتر و حروف نمی شویم.

کوتاه کننده لینک آنتل

آنتل

آنتل : یک ابزار آنلاین که سرویسهای رایگانی برای سهولت و رفع مشکلات فضای مجازی به کاربران ارائه میکند. یکی از این ابزارها کوتاه کننده لینک است. لینک کوتاه به یکی از نیازهای مهم در پیامهای بین افراد و رسانه ها در ارسال و نشر اطلاعات تبدیل شده است.

چگونه از لینک کوتاه کسب درآمد داشته باشیم؟

به کمک آنتل اکنون مدیران صفحات اجتماعی , ادمینهای کانالها و مدیران گروه ها و همین طور افراد یا مجموعه هایی که دارای صفحه و پیج در اپلیکیشنهای مختلف هستند , میتوانند از ظرفیت اجتماعی خود درآمد داشته باشند. یکی از روشهایی که در آنتل امکان کسب درآمد برای شما فراهم شده است ... سرویس لینک کوتاه آنتل می باشد. شما با کوتاه کردن لینک خود یا آنتلی کردن لینکهایتان , (ضمن بهره مندی از مزایای لینک کوتاه ) میتوانید از کلیکهای کاربرانتان درامد داشته باشید.

کسب درامد از لینک کوتاه کن

لینک کوتاه کن , لینکهای طولانی را کوتاه میکند و میتواند لینکهای زیباتری در اختیار مخاطبان شما قرار دهد. با تغییر لینک های عمومی و طولانی خود به لینک کوتاه آنتلی میتوانید از قابلیت کسب درآمد از لینک کوتاه کن آنتل بهره ببرید. هرچه بر روی لینکهای اختصاصی و درآمدی شما بیشتر کلیک کنند ... درآمد شما هم افزایش می یابد. لینک کوتاه کن آنتل هم اکنون در دسترس شما عزیزان قرار دارد و میتوانید به دو صورت کوتاه کردن لینک عادی و لینک کوتاه درآمدی از آن استفاده کنید.

کسب درامد از اشتراک لینک

یکی از ویژگیهای فضای مجازی امکان اشتراک محتوا و ارسال سریع پیام به دوستان یا مخاطبان است. با انتشار لینک کوتاه مخصوص خود و اشتراک لینک در فضای مجازی میتوانیم به کمک آنتل درآمد مناسب و خوبی داشته باشیم. لینک کوتاه ما هم پیامهای ما را زیباتر میکند و هم میتوانیم از امکانات لینک کوتاه , نظیر کسب درآمد از لینک کوتاه و امار کلیک های لینکهای خود بهره ببریم.
اشتراک لینک یکی از روشهای انتشار لینک در فضای مجازی است که میتوانیم لینکهای درامدی اختصاصی خودمان را در صفحات اجتماعی و بین دوستانمان به اشتراک بگذاریم و معرفی کنیم.

همین الان میتوانید پنل کاربری خود را در آنتل بسازید و کسب درآمد خود را آغاز نمایید.

لینکهای خود را آسان آنتلی کنید ...شما هم به آنتل بپیوندید ...