تبلیغ در تلگرام

تبلیغ در تلگرام

پیام رسان تلگرام

مدتی است پیام رسان تلگرام وارد لیست نرم افزارهای موبایلی تلفن های همراه ایرانیان شده است و با امکاناتی که ارائه داده توانسته کاربران زیادی را به استفاده از این پیام رسان ترغیب کند , اگرچه به دلیل عدم کنترل در مطالب نامناسبی که برخی از استفاده کنندگان در این نرم افزار منتشر میکنند سبب نارضایتی برخی از کاربران و مسوولین فضای مجازی شده است و این نرم افزار در سال گذشته مسدود شد, اما به حهت اینکه عاملی باشد برای رشد و تکاپوی پیام رسانهای ایرانی و همین طور تمایل کاربران به ادامه استفاده از این پیام رسان , اکنون به کمک نرم افزارهای واسطی همچون موبوگرام , طلگرام و ... کاربران قبلی تلگرام میتوانند از آن استفاده کنند.

* خب هر کجا که رسانه باشد محتوا و مخاطب هست و هر کجا که مخاطب باشد و ابزار رساندن پیام به این مخاطب فراهم باشد تبلیغات وارد می شود *

تبلیغ در تلگرام

برای تبلیغ در تلگرام نیاز است تا موارد و شرایط مختلفی بررسی شود ... مواردی مانند نوع تبلیغ , موضوع تبلیغ , زمان تبلیغ و جنس مخاطب و ...
همان طور که میدانیم تبلیغات یکی از بخشهای هزینه ای هر کسب و کاری است , پس مشخصا کارفرمایان و صاحبین کتب و کار درصدد بهترین شیوه جلب مخاطب و جذب مشتری و مصرف کننده هستند ... پس طبعا به دنبال کمترین هزینه و بیشترین بازده و اثر می گردند.

اکنون به کمک آنتل میتوانیم از صفحات اجتماعی پر طرفدار در انواع نرم افزارهای اجتماعی اطلاع پیدا کنیم و از بین آنها رسانه های اجتماعی پر بازده را دستچین کنیم و یک تبلیغات موثر و مطلوبی را تجربه کنیم.

آنتل همواره تلاش کرده تا معرف بهترین رسانه های اجتماعی و محتوای ارزشمند باشد ...

هم اکنون به خانواده آنتل بپیوندید ...


شما هم به آنتل بپیوندید ...