تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام

یکی از تغییراتی که در دهه اخیر درون فضا مجازی شکل گرفته است , نسل جدید فناوری به نام "اطلاعات و داده" است ... در طی این تغییر نسل و یا ارتقای سطح ارتباطی موضوع مهمی به نام "تولید محتوا" می باشد.
تولید محتوا که در گذشته در رسانهای مکتوب و فیزیکی مانند کتاب و مجله و بعد از آن در سینما و تلویزیون به ارتباط با مخاطب می پرداخت در سالهای اخیر با گسترش ابزارهای ارتباطی مانند گجتهای هوشمند , ایده پردازان و کارآفرینان به راه اندازی ابزارهای مجازی برای ایجاد ارتباط بیشتر با کاربران و مصرف کنندگان پرداختند ... یکی از ابزارهای مجازی که به ایجاد ارتباط با مخاطب با استراتژی های خاصی خودش در زیر مجموعه فیس بوک راه اندازی شد رسانه اینستاگرام است.
اینستاگرام به عنوان یک ابزار رسانه ای انواع قابلیت را در اختیار کاربرانش قرار داده است از جمله اشتراک و انتشار محتوای تصویری و پخش زنده و معرفی تصویری و ... که مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته است. کاربران ایرانی هم ببیشتر به دلیل تنوع و سرگرمی از مصرف کنندگان این نرم افزار انلاین و موبایلی هستند.
اکنون میلیونها ایرانی از اینستاگرام استفاده میکنند و وقت خود را در این نرم افزار میگذرانند و این ظرفیت شکل گرفته که انواع پیامهای تجاری و برندینگ در این نرم افزار به کاربران ایرانی ارسال شود.

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام

برای کاهش هزینه های تبلیغاتی و یکپارچگی و گستردگی پلنهای مختلف و متنوعی برای ارائه تبلیغات تجاری با بازده و اثربخشی مناسبی در اینستاگرام ارائه خواهد شد.


خب همان طور که قبلا عرض شد هر کجا که رسانه باشد محتوا و مخاطب هست و هر کجا که مخاطب باشد و ابزار رساندن پیامها به مخاطبان فراهم باشد تبلیغات وارد می شود ...

تبلیغ در اینستاگرام

برای تبلیغ در اینستاگرام در چه صفحاتی تمایل به تبلیغ دارید؟
صفحات پرمخاطب و پر بازده اینستاگرام کدام هستند؟

اکنون به کمک آنتل میتوانیم از صفحات اجتماعی پر طرفدار در اینستاگرام اطلاع پیدا کنیم و از بین آنها پیج ها پر بازده و پر مخاطب را دستچین کنیم و یک تبلیغات موثر و مطلوبی را تجربه کنیم.

آنتل همواره تلاش کرده تا معرف بهترین رسانه های اجتماعی و محتوای ارزشمند باشد ...

هم اکنون به خانواده آنتل بپیوندید ...


شما هم به آنتل بپیوندید ...