تبلیغات در روبیکا

تبلیغات در روبیکا

روبیکا

rubika روبیکا یکی از سوپر اپلیکیشنهای چند منظوره که با سرمایه گذاری خوب و تیم های قدرتمند در مدت زمان نه چندان زیادی توانسته کاربران زیادی را به خود مشغول کند, روبیکا امکانات و بخشهای متعدد بازی , سرگرمی , شبکه اجتماعی و فیلم و موزیک و ... درون خود گنجانده و در حال انتشار آپدیتها و بهره برداری از قابلیتهای جدید است.

وب سایت روبیکا

روبیکا از همان ابتدای راه اندازی وب سایت خود را در دسترس علاقه مندان و کاربران قرار داد و همین طور این قابلیت در روبیکا برای استفاده از پیام رسان به صورت آنلاین فراهم است.

دانلود روبیکا

برای دانلود آخرین نسخه روبیکا برای :
آی او اس IOS : دانلود روبیکا ios

تبلیغات در روبیکا

روبیکا با این دامنه و تعداد کاربران و جامعه خوب استفاده کنندگان , اکنون یک پلت فورم تبلیغاتی خوبی به شمار می رود که تیم بازاریابی آن بخشهای خوبی برای معرفی تجاری و حضور تبلیغات کسب و کارها در این نرم افزار فراهم کرده است. یکی دیگر از ظرفیتهای تبلیغاتی در این نرم افزار مخاطبین کانالهای روبیکا هستند که میتوانید از بخش مربوط به لیست کانالهای روبیکا با مدیران این کانالها ارتباط بگیرید و برای تبلیغات در کانالها و گروه های آنها مذاکره نمایید. هزینه تبلیغات در روبیکا نسبت به سایر نرم افزارهای موبایلی کمتر است و در صورتیکه تبلیغات شما به خوبی مدیریت و مهندسی شود می تواند بازده و اثر خوبی داشته باشد.

برندینگ در روبیکا

برندینگ در شبکه های اجتماعی ... معرفی برند و نام تجاری در نرم افزارهای موبالی یکی از برنامه های مستمر کسب و کارهای حرفعه ای به شمار می رود و چون روبیکا یک نرم افزار پر طرفدار با مخاطب زیاد کاربران ایرانی است میتواند ابزار مناسبی برای معرفی برند و نام تجاری شما به مخاطبان خود باشد.


اگر هنوز گروه یا کانال روبیکای خودتان را در آنتل ثبت و معرفی نکرده اید میتوانید از قسمت عضویت این کار را انجام دهید.


شما هم به آنتل بپیوندید ...